PİAGGİO MODELLERİ VE TEKNİK VERİLERİ

 

Piaggio - ZIP 100

Trafik ve stres "zip"lendi
Yollarda başka bir "tip" dolaşacak...
Motosiklet tutkunlarına farklı ve şık bir seçenek olarak sunulan Piaggio ZIP 100, renk alternatifleri, performans gücü ve çanta hediyesi ile göz dolduruyor.

Tasarım
Piaggio serisinin bu en yeni modeli, şık ve sportif çizgileriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Modelin tasarımında ayrıntılara titizlik gösterilmiş.

Motor
4 zamanlı ve 2 sübaplı Piaggio ZIP 100, 100 cc silindir hacmi ve 8 beygir gücü ile kısa mesafeleri birleştirmek için ideal bir motor.

Aksesuarlar
Piaggio ZIP 100 'ün geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Arka çanta
. Sele altı bölmesi
. Immobiliser sistemi

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Uzun ön cam

             
             
             
     
Piaggio - X8 200

Megapolde yaşamanın sıradışı keyfi !
Şehirli yaşam tarzının tüm gereklerini karşılamak üzere tasarlanan Piaggio X8 200 cc'lik modeliyle göz kamaştırıyor! Piaggio X8 200; aksesuarları, gövdesi ve manevra kabiliyetiyle ideal bir şehir aracı özelliğini taşıyor.
Şık görünümü, yüksek performansı, pratikliği ve kolay kullanımıyla rakiplerinden kolayca sıyrılan Piaggio X8 200, "extra large" bagajıyla da konfora verdiği önemi gözler önüne seriyor.
Hızlı ve atak Piaggio X8 200, orta boy GT'ler arasında, sürücü ve arkasındakine en geniş mekanı sağlayan model olduğu gibi üstün aerodinamik gövdesi ve "maxi" taşıma kapasitesiyle de tek. Bu son özelliği, diğerleriyle birlikte; Piaggio X8 200'ü, scooter kültürünü yaratan ve dünyanın en çok satan scooter'ı ünvanına sahip meşhur Hexagon'un da mirasçısı yapıyor.

Tasarım
Akıcı ve yuvarlak hatlarıyla Piaggio X8 200, uyum, konfor ve pratikliği bütünleştiren bu tasarımı ile gerçek bir "iki tekerlekli Station Wagon'. Piaggio X8 200, Piaggio'nun tüm scooterları için yarattığı yüksek standartlara sahip. Üstelik Piaggio X8 200'ün genişletilmiş ön far yüzeyi kötü havalarda bile mükemmel görüş sağlıyor.
48 litre taşıma kapasitesi ve bagaja iki kapaktan giriş özelliğiyle son derece pratik olan Piaggio X8 200, diğer maxi scooter'lardan daha fazla bagaj kapasitesine sahip. Piaggio X8 200'ün sele altı bagajına iki tam kask, bir küçük çanta ve 80 cm uzunluğa kadar tenis raketi gibi birçok eşya sığdırmak mümkün!
Piaggio X8 200'ün tüm özellikleri şehiriçi kullanımın gerektirdiği pratiklik ve manevra kabiliyetiyle şehirdışı kullanımının gerektirdiği rahatlık ve konforu birleştirecek şekilde yaratıldı.

Motor
Piaggio X8 200, son model Piaggio LEADER motorla donatılmıştır. Bu 4 zamanlı 4 sübaplı ve sıvı soğutmalı motor müthiş bir performansa sahip ve azaltılmış yakıt tüketimi ile de Euro2 standartlarına uygundur.
21 beygir motor gücüne sahip Piaggio X8 200'ün, hızlanma ve maksimum hız değerleri ise kategorinin üst sınırlarındadır.

Aksesuarlar
Piaggio X8 200'ün geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Ön cam
. Sele altı bölmesi arkadan açılabilme özelliği ile 48 lt kapasite
. Immobiliser sistemi

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Motor ile aynı renk arka çanta seçenekleri
. Uzun ön cam
. Branda
. Diz örtüsü

             
             
             
     
Piaggio - X8 Premium 250
Megapolde yaşamanın sıradışı keyfi !
Şehirli yaşam tarzının tüm gereklerini karşılamak üzere tasarlanan Piaggio X8, 250 cc'lik modeliyle göz kamaştırıyor! Piaggio X8 Premium 250; aksesuarları, gövdesi ve manevra kabiliyetiyle ideal bir şehir aracı özelliğini taşıyor.
Şık görünümü, yüksek performansı, pratikliği ve kolay kullanımıyla rakiplerinden kolayca sıyrılan Piaggio X8 Premium 250, "extra large" bagajıyla da konfora verdiği önemi gözler önüne seriyor.
Hızlı ve atak Piaggio X8 Premium 250, orta boy GT'ler arasında, sürücü ve arkasındakine en geniş mekanı sağlayan model olduğu gibi üstün aerodinamik gövdesi ve "maxi" taşıma kapasitesiyle de tek. Bu son özelliği, diğerleriyle birlikte; Piaggio X8 Premium 250 'yi, scooter kültürünü yaratan ve dünyanın en çok satan scooter'ı ünvanına sahip meşhur Hexagon'un da mirasçısı yapıyor.

Tasarım
Akıcı ve yuvarlak hatlarıyla Piaggio X8 Premium 250, uyum, konfor ve pratikliği bütünleştiren bu tasarımı ile gerçek bir "iki tekerlekli Station Wagon'. Piaggio X8 Premium 250, Piaggio'nun tüm scooterları için yarattığı yüksek standartlara sahip. Üstelik Piaggio X8 Premium 250 'nin genişletilmiş ön far yüzeyi kötü havalarda bile mükemmel görüş sağlıyor.
48 litre taşıma kapasitesi ve bagaja iki kapaktan giriş özelliğiyle son derece pratik olan Piaggio X8 Premium 250, diğer maxi scooter'lardan daha fazla bagaj kapasitesine sahip. Piaggio X8 Premium 250 'nin sele altı bagajına iki tam kask, bir küçük çanta ve 80 cm uzunluğa kadar tenis raketi gibi birçok eşya sığdırmak mümkün!
Piaggio X8 Premium 250 'nin tüm özellikleri şehiriçi kullanımın gerektirdiği pratiklik ve manevra kabiliyetiyle şehirdışı kullanımının gerektirdiği rahatlık ve konforu birleştirecek şekilde yaratıldı.

Motor
Piaggio X8 Premium 250, son model Piaggio LEADER motorla donatılmıştır. Bu 4 zamanlı 4 sübaplı ve sıvı soğutmalı motor müthiş bir performansa sahip ve azaltılmış yakıt tüketimi ile de Euro2 standartlarına uygundur.

22 beygir motor gücüne sahip Piaggio X8 Premium 250 'nin, hızlanma ve maksimum hız değerleri ise kategorinin üst sınırlarındadır.

Aksesuarlar
Piaggio X8 Premium 250 'nin geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Ön cam
. Sele altı bölmesi arkadan açılabilme özelliği ile 48 lt kapasite
. Immobiliser sistemi

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Motor ile aynı renk arka çanta seçenekleri
. Uzun ön cam
. Branda
. Diz örtüsü

             
             
             
     
Piaggio - Beverly 250
Yolların "Ateş Parçası"...
Titizlikle tasarlanmış detaylar, çeviklik, güç. Daha da fazlası Piaggio Beverly 250'de.
"Gerçek bir şehirli" olan Piaggio Beverly 250 ile trafik sorununu alt ederken, trafiğe yol açmanız işten bile değil. Ne de olsa herkesin gözü onun üzerinde olacak! Bir scooter'dan beklenebilecek her ayrıntı Piaggio Beverly 250'de mevcut. Sürücü kadar sürücünün arkasındakine de eşsiz performans yaşatan model, tasarımıyla da son derece genç, dinamik ve enerjik bir görünüme sahip.

Tasarım
Modelin sadece ana hatları değil, en küçük detayları dahi rahatlık ve konfor sağlamak üzere tasarlanmış. Örneğin, ön far yüzeyi kötü havalarda bile mükemmel görüş sağlıyor. Ayrıca gerek sürücünün gerek arkasındaki kişinin konforu da düşünüldü; sele tamamen buna göre tasarlandı.
Piaggio Beverly 250, Piaggio'nun diğer modellerinden bazı özellikleriyle belirgin biçimde ayrılıyor. Örneğin, jant ve lastik ölçüleri, modelin dinamizmini birebir yansıtacak; performansını destekleyecek şekilde dizayn edildi.

Motor
Piaggio Beverly 250, 250 cc'lik, son model Piaggio LEADER motorla donatılmıştır. Bu 4 zamanlı, 4 sübaplı ve sıvı soğutmalı motor müthiş bir performansa sahip ve azaltılmış yakıt tüketimi ile de Euro2 standartlarına uygundur.
21 beygir motor gücüne sahip Piaggio Beverly 250, hem rahat hem hızlı sürüş keyfi yaşatma görevini başarıyla yerine getiriyor.

Aksesuarlar
Piaggio Beverly 250 'nin geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Ön cam
. Sele altı bölmesi
. Immobiliser sistemi

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Motor ile aynı renk arka çanta seçenekleri
. Uzun ön cam
. Branda
. Diz örtüsü

 
 
             
             
             
     
Piaggio - Beverly 500
Estetik ve Performans: "Muhteşem İkili"
Tasarım ve performansın kusursuz uyumu! Piaggio Beverly 500, en basit biçimde böyle tanımlanabilir.
Bu günlerde Piaggio Beverly 500 konuşuluyor! Kusursuz tasarım ve müthiş performansın bir araya sunulduğu model Türkiye yollarında da fırtına gibi esiyor!
''Maxi scooter'' kültürünün "maksimum" keyif vadeden modellerinden biri Piaggio Beverly 500. Ölçüleri, motor gücü ve tasarımı ile yine bir Piaggio klasiği.

Tasarım
Tasarımda ayrıntılar ve ölçüler öyle incelikle tasarlanmış ki, model için "tasarım harikası" demek hiç de abartı olmaz.
Piaggio Beverly 500, tıpkı Piaggio Beverly 250 gibi, Piaggio'nun diğer modellerinden bazı özellikleriyle belirgin biçimde ayrılıyor. Örneğin, jant ve lastik ölçüleri, modelin dinamizmini birebir yansıtacak; performansını destekleyecek şekilde ayarlandı.

Motor
Piaggio Beverly 500, 500 cc'lik, son model Piaggio LEADER motoru ile donatılmıştır. Bu 4 zamanlı, 4 sübaplı ve sıvı soğutmalı motor müthiş bir performansa sahip ve azaltılmış yakıt tüketimi ile de Euro2 standartlarına uygundur.
39 beygir motor gücüne sahip Piaggio Beverly 500, hem rahat hem hızlı sürüş keyfi yaşatma görevini başarıyla yerine getiriyor.

Aksesuarlar
Piaggio Beverly 500 'ün geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Kısa ön cam
. Sele altı bölmesi
. Immobiliser sistemi
. Merkezi fren sistemi
. Ön fren çift disk

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Motor ile aynı renk arka çanta seçenekleri
. Uzun ön cam
. Kısa ön cam
. Branda
. Diz örtüsü

 
             
             
             
     
Piaggio - X9 Evolution 250
Yollarda "evrim".
Piaggio'nun en gelişmiş modellerinden Piaggio X9 Evolution 250, modern, hızlı ve pratik şehir yaşamına ayak uydurmak isteyenlerin gözdesi.
Hem şehir içi hem de şehir dışında kullanım için oldukça kullanışlı olan Piaggio X9 Evolution 250, gerçek performansı solukları kesercesine yaşatırken sürücüye olduğu kadar sürücüyle yolculuk edene de üstün konfor sağlıyor. Aerodinamik gövdesi ve "maxi" taşıma kapasitesiyle de dikkat çeken model, tasarımı ile de son yılların en cazip bulunan modelleri arasına yerleşti bile.

Tasarım
Teknoloji ve hız çağına uyumlu hatlarıyla Piaggio X9 Evolution 250 'nin şıklığı, uyum, konfor ve pratiklik ile bütünleşiyor.Sahip olduğu yüksek standartlar da cabası. Tıpkı X8 gibi, genişletilmiş ön far yüzeyi kötü havalarda bile mükemmel görüş sağlıyor.

Merkezi fren sistemi ile daha güvenli sürüş sağlayan Piaggio X9 Evolution 250, geniş farları ve stop lambaları ile görünürlüğü en üst düzeye çıkarıyor. Üstelik, güvenliğiniz açısından, tüm Piaggio scooterlarında olduğu gibi, kısa farları kontakla birlikte otomatik olarak yanıyor. Ve yine tüm modellerde mevcut olduğu gibi immobiliser sistemi hırsızlığı caydırıcı olarak yer alıyor.
X9 Evolution 250 'nin en cazip niteliklerinden birisi olağanüstü genişlikteki sele altı bölmesi .

Motor
Piaggio X9 Evolution 250, 250 cc'lik, son model Piaggio LEADER motorla donatılmıştır. Bu 4 zamanlı, 4 süpaplı ve sıvı soğutmalı motor müthiş bir performansa sahip ve azaltılmış yakıt tüketimi ile de Euro2 standartlarına uygundur.
22 beygir motor gücüne sahip Piaggio X9 Evolution 250, hızlanma ve maksimum hız değerleri ile kategorinin üst sınırlarındadır. Şehiriçi kullanımda olduğu kadar, şehirler arası kullanımda da gücünü ortaya koyan model motosiklet tutkunlarını mutlu edeceğe benziyor.

Aksesuarlar
Piaggio X9 Evolution 250 'nin geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Manuel yükseklik ayarlı ön cam
. Sele altı bölmesi
. Immobiliser sistemi
. Merkezi fren sistemi
. Ön fren çift disk

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Motor ile aynı renk arka çanta seçenekleri
. Uzun ön cam
. Çanta aparatı
. Branda
. Diz örtüsü
. Sisi bar

 
             
             
             
     
Piaggio - X9 Evolution 500

''Extra large'' performans, doyumsuz keyif...
Motosiklet tutkunlarının merakla beklediği Piaggio X9 Evolution 500, performansı kadar teknik özellikleriyle ve elbette eşsiz tasarımıyla daha ilk bakışta hayranlık uyandırıyor.
''Maxi scooter'' kültürünün "maksimum" keyif vadeden modellerinden biri Piaggio X9 Evolution 500. Ölçüleri, motor gücü ve tasarımı ile yine bir Piaggio klasiği.

Tasarım
Mükemmeliyetçileri sevindiren Piaggio X9 Evolution 500, yuvarlak hatlarıyla şıklık, uyum ve konforu da beraberinde sunuyor. Sahip olduğu yüksek standartlar arasında elektrikli sehpa ,yol bilgisayarı , radyo , intercom özelliği ve cep telefonu kiti mevcut olan Piaggio X9 Evolution 500 'ün yüksek taşıma kapasitesine sahip sele altı bölmesi ise aynı zamanda uzaktan kumanda ile açılabiliyor.
Piaggio Piaggio X9 Evolution 500 'ün tüm özellikleri şehiriçi kullanımın gerektirdiği pratiklik ve manevra kabiliyetiyle şehirdışı kullanımının gerektirdiği rahatlık ve konforu birleştirecek şekilde yaratıldı.

Aksesuarlar
Piaggio X9 Evolution 500 'ün geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Manuel yükseklik ayarlı ön cam
. Sele altı bölmesi
. Immobiliser sistemi
. Merkezi fren sistemi
. Ön fren çift disk
. Intercom (Kask içinden arka yolcu ile konuşabilme özelliği)
. Cep telefonu kiti
. Yol bilgisayarı
. Radyo
. Elektrikli sehpa
. Uzaktan kumandalı sele açma anahtarı

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Motor ile aynı renk arka çanta seçenekleri
. Uzun ön cam
. Çanta aparatı
. Branda
. Diz örtüsü
. Sisi bar
. Isıtmalı elcik
. Modeline göre telefon kiti

 

 
             
             
             
     
Piaggio - X9 Evolution 500 ABS

''Extra large'' performans, doyumsuz keyif...
Motosiklet tutkunlarının merakla beklediği Piaggio X9 Evolution 500, performansı kadar teknik özellikleriyle ve elbette eşsiz tasarımıyla daha ilk bakışta hayranlık uyandırıyor.

''Maxi scooter'' kültürünün "maksimum" keyif vadeden modellerinden biri Piaggio X9 Evolution 500. Ölçüleri, motor gücü ve tasarımı ile yine bir Piaggio klasiği.

Tasarım
Mükemmeliyetçileri sevindiren Piaggio X9 Evolution 500, yuvarlak hatlarıyla şıklık, uyum ve konforu da beraberinde sunuyor. Sahip olduğu yüksek standartlar arasında elektrikli sehpa ,yol bilgisayarı , radyo , intercom özelliği ve cep telefonu kiti mevcut olan Piaggio X9 Evolution 500 'ün yüksek taşıma kapasitesine sahip sele altı bölmesi ise aynı zamanda uzaktan kumanda ile açılabiliyor.
Piaggio Piaggio X9 Evolution 500 'ün tüm özellikleri şehiriçi kullanımın gerektirdiği pratiklik ve manevra kabiliyetiyle şehirdışı kullanımının gerektirdiği rahatlık ve konforu birleştirecek şekilde yaratıldı.

Aksesuarlar
Piaggio X9 Evolution 500 'ün geniş aksesuar seçenekleri kullanıcıya kendine en uygun rahatlık ve güveni yaratmasını sağlıyor.

Standart Aksesuarlar
. Manuel yükseklik ayarlı ön cam
. Sele altı bölmesi
. Immobiliser sistemi
. Merkezi fren sistemi
. Ön fren çift disk
. Intercom (Kask içinden arka yolcu ile konuşabilme özelliği)
. Cep telefonu kiti
. Yol bilgisayarı
. Radyo
. Elektrikli sehpa
. Uzaktan kumandalı sele açma anahtarı

Opsiyonel Aksesuarlar
. Motor ile aynı renk kask seçenekleri
. Motor ile aynı renk arka çanta seçenekleri
. Uzun ön cam
. Çanta aparatı
. Branda
. Diz örtüsü
. Sisi bar
. Isıtmalı elcik
. Modeline göre telefon kiti